Similar lots by type
-
#723Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#803Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#655Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#635Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#536Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25 / 50 -
#656Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#631Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400 / 600 -
#606Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#520Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#789Een reeks van zes stoelen van gebeeldhouwd hout met gecanneerde zit.
Six chaises en bois sculpté avec sièges en cannage.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#244Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#670Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#680Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableDim. 127 x 113 cmEstimate: € 240 / 360 -
#665Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#672Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#576Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#626Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#808Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#525Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#263Robert Van de Velde“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd. Barst in de voet.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#41Imperial AmphoraEen kleine jardinière van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje bij een mand met bloemen en konijntjes. Onderaan gemerkt.
Petite jardinière en porcelaine polychrome présentant un panier flanqué d’une fillette et d’un lapin et décoré de roses. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#801Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
Deux chaises Louis-Philippe en noyer. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#408Cristal de LorraineEen champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118Een bronzen juwelendoosje, versierd met een barok reliëfdecor.
Coffret à bijoux en bronze. Décor baroque en relief.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#751Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#758Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis III-stijl. We voegen er een voetbankje, bekleed met tapisserie aan toe.
Deux fauteuils sculptés en chêne de style Louis III. Nous ajoutons un repose pieds avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 220 / 340 -
#714Jan Wouters“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319“Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#349“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#48G. FieravinoEen bol vaasje van porselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit vase sphérique en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#324“De bard” & “Gezin in een interieur”. Resp. olieverf op doek en op steen. Het eerste naar een werk van Frans Hals.
“Le barde” et “Famille dans un intérieur”. Huile sur toile et sur pierre. Ce premier d’après une oeuvre de Frans Hals.No longer availableDim. 50 x 40 & 30 x 44 cmEstimate: € 40 / 60

