#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.No longer availableDim. 26,5 & 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#487Isao Hosoe Valenti“Tama”. Een vintage kunststoffen design vloerlamp in bolvorm. Ontwerp door Isao Hosoe voor Valenti, medio 1975. Deukje en sporen van slijtage aanwezig.
"Tama". A vintage plastic design floor lamp in spherical shape. Designed by Isao Hosoe for Valenti, circa 1975. Minor dents and signs of wear present.No longer availableDim. 38 x Ø 34 cmEstimate: € 150 / 250 -
#566Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#110Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
"The Erection of the Cross." An etching on paper after P. P. Rubens. Prepared by Erin Corr, finished by J. B. Michiels.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60