#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#198Een grote kroonluchter in brons en rijkelijk versierd met vele kristallen parels en bellen, 10 lichtpunten.
A large bronze chandelier lavishly decorated with numerous crystal beads and bells, featuring 10 light points.No longer availableDim. h 110 x Ø 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#228Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.No longer availableDim. 18 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#170Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Een lot van 2 decoratief gietijzeren kanonnen met gesculpteerde ornamenten.
A lot of 2 decorative cast iron cannons with sculpted ornaments.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#685Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#549Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
A woolen hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 120