#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#566Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#314Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
"Fertility" or "Earth". An etching on paper. Signed and numbered 16/30 outside the plate at the bottom, 1949. Label on the verso with title.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#210Een paar witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct.
A pair of white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.81 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#583Een houten gesculpteerd beeld van een staande Boeddha.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
"Village scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120