#16Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
A solid wood pedestal, turned in various types of wood.No longer availableDim. h 93 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#314Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
"Fertility" or "Earth". An etching on paper. Signed and numbered 16/30 outside the plate at the bottom, 1949. Label on the verso with title.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een houten vintage design bijzettafeltje op drie poten met rond blad.
A wooden vintage design side table with three legs and a round top.No longer availableDim. 61 x Ø 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116Miroslav Navratil ZNZPeriod: 1960-1970“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Ontwerp door Miroslav Navratil voor ZNZ, medio 1960. Slijtage aan de bekleding, te restaureren.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 300 / 500 -
#286Een moderne pianokruk in zwartgelakt hout en gestoffeerde zitting.
A modern piano stool in black lacquered wood with upholstered seat.No longer availableDim. 49 x 61 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een kaststel in geglazuurd barbotine aardewerk met kleine schade, toegevoegd 2 barbotine coupes. De 2 toegevoegde stukken vertonen grotere schade. Ca 1900.
A set of glazed barbotine earthenware vases with minor damage, accompanied by 2 barbotine cups. The 2 additional pieces show more significant damage. Circa 1900.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50