#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334J. VeillesseEen uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.No longer availableDim. H.19 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#567Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 8 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.
A lot of 7 boxes containing glass negatives from the 1930 World Exhibition in Antwerp.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80