#180Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#55Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.
An 18th-century Russian travel icon in copper.No longer availableDim. 7 x 6 cm (gevouwen)Estimate: € 40 / 60 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#613Een gepatineerd bronzen Boeddha beeldje, Ayutthaya, Thailand. Breuklijn langs rugzijde.
A patinated bronze Buddha statue, Ayutthaya, Thailand. Hairline crack along backside.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 80 / 120