#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#36Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.No longer availableDim. 61 x 54 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#319C. Wolters“Hollands landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Wolters.
"Dutch landscape". A painting, oil on canvas, signed C. Wolters.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131“St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.
"St. John and Mary." A lot of 2 wood-carved sculptures. Origin from antique dealer Vanherck.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 300 / 400 -
#24P. Smolders“Mijmerend meisje”. Een tekening, pastel op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Contemplating girl." A drawing, pastel on paper, signed P. Smolders.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Unter Weiss Bach“Hofmakerij”. Een Duits meerkleurig porseleinen groep.
"Flirtation". A German multicolored porcelain group.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 120