#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#263Een retro messing tafellamp met florale ornamenten. 3 lichtpunten met in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro brass table lamp with floral ornaments. 3 light points with multicolored cup-shaped glass paste shades.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.
Mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.No longer availableDim. 176x108 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#46Een gebeitste ovale bijzettafel in Lodewijk XVI-stijl met een bloemenmotief in het blad.
A stained oval side table in Louis XVI style with a floral motif on the top.No longer availableDim. 74 x 74 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200