Similar lots by type
-
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#206
Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#833
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#844
Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#115Shrine
Een platina art deco dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Montre de dame art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 15,70 gEstimate: € 500/700 -
#91
“Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.
“Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180/240 -
#673
Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met cachepots met bloeiende planten in het decor.
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.No longer availableDim. h: 12Estimate: € 50/60 -
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
Tapis d’Orient en laine, coton et soie. Noué main.No longer availableDim. 233 x 167 cmEstimate: € 150/250 -
#146Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#249
Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35/45 -
#185
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#771
Kolompendule van zwart hout en verguld koper. Tijdperk Napoléon III. Met slinger en sleutel.
Pendule à colonnes en bois noirci et cuivre doré. Epoque Napoléon III. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 80/120 -
#717Goebel
“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#502
Een grote geode van bergkristal.
Grande géode en cristal de roche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#691
Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60/100 -
#768
Een regulateur in sobere houten kast.
Régulateur sobre dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/60