#630
#26
Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#342
Een gesneden ivoren corpus. XIXde eeuw.
Corpus Christi en ivoire taillé. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#235
Bague en or trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 400 / 600 -
#725
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
#38
Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
#61
Een kinderbuste van wit marmer. Op sokkel. Schade.
Buste d’enfant en marbre blanc. Sur socle. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 20,14 g h: 5,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
#252Leopold Frisch
“Rustende dame in een interieur met marcherende soldaten voor het raam”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Dame se reposant dans un intérieur avec soldats marchant devant la fenêtre”. Huile sur carton. Signé et daté 1914.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120