Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.

Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.

Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.
SKU: 2909150118.
Category: curiosa.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.

    Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een kazuifel.

    Un chasuble.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.

    Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #643

    Een lot van drie oude aardewerken pijpen: - “Le vieux Jacob”. Pierre Lévèque, België. - “Je suis le vrai Jacob”. Gambier no. 998, Frankrijk. - “Militair”. Wingender, België.

    Lot de trois pipes anciennes en terre cuite: - “Le Vieux Jacob”. Pierre Lévèque, Belgique. - ”Je suis le vrai Jacob”. Gambier n° 998, France. - “Militaire”. Wingender, Belgique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #593

    Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.

    Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #780

    Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Un escalier en colimaçon miniature en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 62,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #768
    Radione

    Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.

    Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #578

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.

    Tirelire en fonte représentant un servant.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #291

    Een gietijzeren spaarkastje in de vorm van een brandkast, vooraan gedecoreerd met een afbeelding van ‘Manneke Pis’.

    Tirelire en fonte représentant un coffre-fort dont le front est décoré d’un Manneken Pis.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #382

    “Portret van een wassende vrouw”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Portrait d’une laveuse”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #645
    Céline Paris

    Twee zijden sjaaltjes met ruitersmotief en één Les Chasses Du Roy.

    Deux foulards en soie aux décors de cavalerie dont un Les Chasses du Roy.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #91

    Een lamp van donkergepatineerd zamak in de vorm van een conquistador.

    Lampadaire en régule. La lampe en forme de torche portée par un conquistador.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #524
    Paule Pia
    Period: °1920

    “Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.

    “Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #249
    Harens

    “Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.

    “Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.
    No longer available
    Dim. 51 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan één ronde paneeldeur met eronder twee laden.

    Buffet en chêne, le dessous à deux portes pleines, le dessus à une porte ronde au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #818

    Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.

    Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #298

    Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.

    Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een hallamp van geel koper en glas.

    Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Jean Stevan
    Period: 1896 - 1962

    “Portaaltje”. Lithografie. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat en met opdracht.

    “Petit portail”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16

    Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.

    Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 176 x 126 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #743

    “Old timers”. Vier diverse miniatuurauto’s. Twee van Minialux (Frankrijk), één Rio (Italië), een stoommachine van Lesney (Engeland).

    “Old timers”. Quatre voitures miniatures diverses. Deux de Minialux (France), une Rio (Italie), un engin à vapeur de Lesney (Angleterre).
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More