#495
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
#408
#62Bie
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage de polders . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#171
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#582Van Herck (?)
“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#579
“New York”. Een print op doek.
#81
Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60/100 -
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.
#327
Een lot van 528 oude wenskaarten in twee albums plus 71 losse kaarten.
#86
Een verguld houten faldistorium met kussen.
#586
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.