Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.

Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.

Porte-journaux en acajou. Sur roulettes.
Dim. 48 x 42 x 34 cm
SKU: 0402200416.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #131
    Capodimonte

    Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.

    Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #329
    Victor Uytterschaut

    “Bomen in het bos en boomgaard”. Twee ingekleurde aquarels. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois” et “Verger”. Deux aquarelles. Signées.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 en 33 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #726
    Fritz Hansen, Denmark

    Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.

    “Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #123

    “Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.

    “Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #447

    Een kleine jardinière en een windlicht van kleurloos glas.

    Petite jardinière et photophore en verre.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #218

    Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw. Belgische keuren van o.m. Delheid. 39 grote vorken, 40 grote lepels, 13 dessertvorken, 30 dessertlepels, 1 pollepel, 25 theelepels, een serveerlepel. Samen 149 stuks.

    Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle. Poinçons belges par e.a. Delheid. 39 grandes fourchettes, 40 grandes cuillères, 13 fourchettes à dessert, 30 cuillères à dessert, 1 louche, 25 cuillères à thé, une cuillère de service. Total 149 pièces.
    No longer available
    Dim. ± 6850 g
    Estimate: € 700 / 1000
  • #126

    Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.

    Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.
    No longer available
    Dim. 4,44 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #108

    Een honderdtal oude munten, waar van enkele Belgische zilveren munten (Leopold II, 50 BEF Minerva e.d.).

    Une centaine de vielles pièces de monnaie dont quelques pièces belges en argent (Léopold II, 50 FB Minerve, etc.).
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More