Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten, twee laden en een los blad.

Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.

Un petit meuble en acajou, les pieds tournés aux étranglements , deux tiroirs et une tablette détachée.
Dim. 83 x 54 x 46 cm
SKU: 1112180026.
Category: Meubel.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.

    Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #809

    Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.

    Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199

    Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.

    Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #811

    Een verlengbare ovale tafel.

    Table ovale à allonges.
    No longer available
    Dim. 119 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 140 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #570

    Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.

    Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #786

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #611

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #194

    Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.

    Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #806

    Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.

    Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.
    No longer available
    Dim. 90 (132) x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #565

    Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.

    Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.

    Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #803

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.

    Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een houten kinderbureautje met drie laden.

    Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 70 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #810

    Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.

    Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #805

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.

    Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 86 x 94 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #807

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #426

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #72
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351
    Fürstenberg & Kaiser

    Een porseleinen terrine met bloemendecor en een theepot met Imaridecor. Beide onderaan gemerkt.

    Une terrine en porcelaine, décor de fleurs, et une théière décor Imari. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

    Une paire de statues en porcelaine de saxe. Un petit doigt est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #73

    Een donker gepatineerde lampenvoet in de vorm van een koppel met mandjes en met drie bloemvormige glazen kapjes.

    Un pied de lampe en forme de petit couple aux paniers. A trois petits abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #432

    Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.

    Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #137

    “Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.

    ”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.
    No longer available
    Dim. 19,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #501

    Ivoren concentrische ballen gedragen door drie dansende olifanten op gedecoreerde sokkel.

    Boules concentriques en ivoire portées par des éléphants dansants, sur socle décoré.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #634

    Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 235 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337
    Kaiser

    Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.

    Deux lévriers et une mère et son enfant.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More