#612
Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.
#103Alphons NosedaPeriod: 1885-1945
“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
#511
#578Anna Dello Russo at H&M
#205
Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.
#313
Een groene slanke glaspasta vaas.
#542
“Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#537
Een gazelle-gewei op muurplaat.
#398Murano
Een lot van drie gekleurde glazen clowns.
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#520
#152Jef Louis Van Leemputten
“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
“Leaving the Sheepfold”. Oil on canvas, signed r below, framed.No longer availableDim. 24 x 36cmEstimate: € 200/400