Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Awaiting product image

Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Chaîne à maillons en or jaune 18 K.
Dim. 20,15 g
SKU: 2610210000.
Category: Meubel.
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #126

    Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.

    Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.
    No longer available
    Dim. 60 x 42cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #198

    Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.

    Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #206

    Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.

    Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 4 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #116

    Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.

    Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.
    No longer available
    Dim. 130 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #166

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #187

    Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.

    Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.
    No longer available
    Dim. 75 x 66 x 44 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #577

    Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.

    Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #76

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #216

    Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.

    Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #156

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #576

    Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.

    Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #197

    Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207

    Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.

    Un meuble d'angle en chêne richement sculpté sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 191
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #681

    Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.

    Un scribe de voyage en acajou avec deux tiroirs à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12 x 40 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #186

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.

    Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.
    No longer available
    Dim. 75 x 66 x 44 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #276

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #183

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #211

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 75 x 290 x 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #306

    Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.

    Un socle en chêne torsadé et tourné.
    No longer available
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.

    Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.
    No longer available
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #226

    Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.

    Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.
    No longer available
    Dim. 65 x 106 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #451

    Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.

    Trois vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles. Un réparé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #483

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #111
    A. Thornburn

    Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.

    Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #101
    A. Thornburn

    Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.

    Un aigle en bronze patiné foncé sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575
    Goebel, Germany

    “Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.

    Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    “Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.

    “Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #499
    Jan De Bondt
    Period: °1937

    “De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.

    Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.
    No longer available
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #671

    Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.

    Un lot de poterie avec un pot à tabac, deux couvercles à liqueur, un sucrier et une cafetière d'origines diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een balustervaasje van cloisonné op messing.

    Un vase balustre cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #422
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

    La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.

    Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More