Similar lots by type
-
#301
Een kruisbeeld van diverse houtsoorten met sober inlegwerk in de voet en een fijn gesculpteerde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#740
Een lot textiel bestaande uit een gilet, een sjaal en een grote plooirok met bloemmotief uit Hongarije. Evenals een Centraal-Europese kussensloop en een tapijtje van geweven wol.
Ensemble de textiles comprenant une veste, un châle et une grande jupe à plis à décor de fleurs de l’Hongrie. Ainsi qu’une taie central européenne et un petit tapis en laine tissé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Een lot geweven textiel uit Guatemala, Peru en Bolivië met sjaals, een poncho, kussenslopen, doeken enz. 19 stuks.
Lot de tissus de Guatemala, Pérou, Bolivie comprenant des châles, un poncho, des taies, des chiffons etc. 19 pièces.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#750
Een lot textiel bestaande uit 11 kussenslopen van zuiver zijde, een kussen van rood fluweel, twee stroken zijde, een kleurig gordijnkoord en een lap linnen van ongeveer 200 x 100 cm met een geborduurde tekst.
Lot de textiles comprenant 11 taies en soie pure, un coussin en velours rouge, deux bordures en soie, une corde de vitrage multicolore et une pièce de linge (± 200 x 100 cm) avec un texte brodé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#305
Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.
Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 200/240 -
#730
Een lot textiel bestaande uit een korte Hongaarse jas van gekeerd schaap met borduursel, een lange rode wollen jas, drie kussenslopen en een kussen van fluweel, een wollen tafelkleedje en drie lange, geweven stroken waarvan twee met spiegeltjes versierd.
Lot de textiles comprenant un court manteau hongrois en mouton renversé brodé, un long manteau en laine rouge, trois taies et un coussin en velours, une nappe en laine et trois longs pans tissés dont deux décorés de petits miroirs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#596
Een paar Art Deco nachtkastjes met twee laden en dambordmotief.
Paire de tables de chevet art déco ouvrant à deux tiroirs à motif en échiquier.No longer availableDim. h 83 cmEstimate: € 400/420 -
#498
Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#521
Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#549
Een Afrikaans houten masker. Ibo, Nigeria.
Masque en bois. Ibo, Nigeria.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#685
Een Kaukazische kelim met floraal decor.
Kilim caucaze à décor floral.No longer availableDim. 336 x 206 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#545Delvaux
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#10
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een rookkwarts.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants de taille ancienne et de quartz fumé.No longer availableDim. 6;98 gEstimate: € 150/200 -
#479
“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#460
Een grote bolvormige halssnoer van malachiet.
Grand collier sphérique en malachite.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#92
Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.
Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.No longer availableDim. 27 x 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#707
“Mars”. Een bronzen buste.
“Mars”. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#376
Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
Canapé à trois places recouvert de tissu rose. Pieds en chêne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#800
Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.
Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#696
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300