#5
#278
Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.
#72
“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#592
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#195
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#57
Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968
“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#450Clipper
Een zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#595
Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250