#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
A Delvaux cross-over handbag in bordeaux red leather.No longer availableDim. h 23 x b 22.5 cmEstimate: € 360 / 450