#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#310Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
A collection of old coins, around 100 of which are made of silver and bronze, from various countries. Including some rare specimens.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50