#260Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#493Een lot treinen van Bachmann bestaande uit een stoomlocomotief + tender ‘Jupiter’, en 11 wagons/tankwagens, allen in originele verpakking. HO.
#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#405Een eikenhouten tafeltje.
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
"A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 60 / 80