#345Een art nouveau coupe in faience.
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#394Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
A Chinese porcelain laughing buddha, marked at the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80