#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#6Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40 / 60