#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#60PerlaEen 18 karaats geelgouden zakhorloge met twee barstjes in de wit geëmailleerde wijzerplaat.
An 18 karat yellow gold pocket watch with two cracks in the white enameled dial.No longer availableDim. 73,77 g brut Ø 5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#117Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
A large lot of Fleischmann consisting of a locomotive + tender and 22 wagons, all in original packaging, 11 wagons without packaging, 2 starter sets, a large lot of tracks, some in original packaging and some loose, 2 transformers, and another lot of houses and buildings. HO scale.No longer availableEstimate: € 200 / 300