#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80