#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#521Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.No longer availableDim. H 33.5 x L 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
A bust in terracotta with chip damage at the bottom. Signed on the back.No longer availableDim. 32 x 43 x 30 cmEstimate: € 120 / 160