#59“Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#462“Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.
#258L. VanbosEen gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225