Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.

Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.

A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.
Dim. 10 x 30 x 22 cm
SKU: 2609230053.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #350

    Een lot van 5 Aziatische fantasie halssnoeren en 6 diverse cloisonné ringen.

    A lot of 5 Asian fantasy necklaces and 6 various cloisonné rings.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #494
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.

    “Birth visit”. A washed pen drawing on paper, mixed media. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44 x 56cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Christofle

    Bestek van verzilverd metaal.

    Silver-plated metal cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #36

    Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.

    A card table with folding top in veneered mahogany and green felt surface.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #483

    Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

    A Chinese porcelain plate, famille jaune style.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #598

    Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.

    A black, white and red road bike, Batavus, 20-speed, frame size 58 cm.
    No longer available
    Dim. 58
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.

    An Eastern wooden marionette in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. h 17 x l 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.

    A fruitwood telephone table with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 70 x 33.5 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #348
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19

    “Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.

    "Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".
    No longer available
    Dim. 37 x 32cm & 27 x 37cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #689
    Frank Van Bommel

    ‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.

    "Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More