Similar lots by type
-
#810Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#764Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#770Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#265Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#315Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#606Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#305Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#758Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#270Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#354Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#400Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#744Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200 / 400 -
#255Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#768Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#759Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#795Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#780Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100 / 160 -
#809Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#789Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#794Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#558Een Chinees kraagvaasje van meerkleurig porselein met personages in cartouches. Onderaan gemerkt. Op messingen voetstuk. Haarscheur en schilfer in de kraag.
Vase ou col élargi en porcelaine polychrome au décor de personnage dans des cartouches. Marque sous la base. Base en laiton. Cheveu et éclat au col.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 85 / 95 -
#774Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.
“Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#357Koetslamp van koper en plaatijzer.
Lampe de calèche en cuivre et tôle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#692“The Houses of Parliament”. Een foto op plexiglas.
“The Houses of Parliament”. Une photographie sur plexiglas.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 250 / 300 -
#535AfrikaTwee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#600Peru IlariaEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 249,36 gEstimate: € 250 / 350 -
#293Een mondgeblazen handgeschilderde karaf met bloemen. Circa 1930.
Carafe en verre soufflé décorée de fleurs peintes à la main. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153“Twee vogels in vlucht.” Brons op sokkel.
Deux hirondelles volant”. Bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#567Een bladvormig schaaltje van meerkleurig porselein met een oude wijze in het decor. Onderaan gemerkt.
Petit plat en forme de feuille en porcelaine polychrome représentant un sage chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#413Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#450IndiaEen halssnoer van zilver bezet met turkoois, amethist, kwarts en kristal.
Collier en argent serti de turquoise, améthyste, quartz et cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 80

