Similar lots by type
-
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#146
Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#211
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#213
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240/260 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#577
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300/500 -
#197
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#207
Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.
Un meuble d'angle en chêne richement sculpté sur pied.No longer availableDim. h: 191Estimate: € 60/80 -
#216
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320/380 -
#187
Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#186
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#256
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#126
Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180/200 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#206
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#37
Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#617
Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.
Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/35 -
#135
Een 18 K geelgouden ketting.
Chaîne en or jaune 18 K.No longer availableDim. 12,50 g l: 34 cmEstimate: € 380/450 -
#658
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#613
Elf boeken. R. Van Roosbroeck. “Willem de Zwijger”. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. “Onze Bruegel”. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Mercatorfonds 1972. Jean Lejeune. “Liège, de la Principauté à la Métropole”. Mercatorfonds 1967 (met kaart). M. Bruwier-P. Eeckhout-J. Bosmant. “Gemeentelijke Kunstschatten. Vijftig Schilderijen”. Ed. Arcade 1960. H. Gerson. “Rembrandt Paintings”. Artabras, Harrison House New York 1985. En (..)
Onze livres. R. Van Roosbroeck. Willem de Zwijger. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. Notre Bruegel. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie. Fonds Mercator 1972. Jean Lejeune. LiègeNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#687
De Strangers, Al Ons Liekes”. Ed. Ekstra, Halle 1982.
De Strangers, Al Ons Liekes. Ed. Ekstra, Halle 1982.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#2
“Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.
Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#582André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
De la vallée. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 100/150