Similar lots by type
-
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#187
Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#197
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#116
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50/80 -
#186
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#207
Een rijkelijk gesculpteerd eikenhouten hoekkastje op voet.
Un meuble d'angle en chêne richement sculpté sur pied.No longer availableDim. h: 191Estimate: € 60/80 -
#256
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#213
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240/260 -
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40/60 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#206
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260/280 -
#146
Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#216
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320/380 -
#198
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300/500 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#211
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#196
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#126
Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180/200
Other lots in this auction
-
#655
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#448
Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.No longer availableDim. Ø: 31 & 29 cmEstimate: € 25/35 -
#415Starlux
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
19 soldats de plomb divers, peints à la main. Tous marqués.No longer availableDim. è à 8 cmEstimate: € 100/150 -
#148Celine
Een zwart lederen handtas met messingen gesp.
Un sac à main en cuir noir avec boucle en laiton.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#84Maurice LegrandPeriod: 1906 - 2004
“Sloepen op de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes sur la rive. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 180/240 -
#488
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Songye, D. R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65/80 -
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#314G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#169Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x84 cmEstimate: € 80/120 -
#459
“Landschappen”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd. Enige slijtage.
Paysages. Une paire de gravures sur bois japonaises, teintées. Quelques usures.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#78
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240