#118‘Salontafel van de gouverneur.’ Salontafel in grijs leder, met glazen blad.
"The Governor's Coffee Table." Coffee table in gray leather, with glass top.No longer availableDim. 119 x 119 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Val Saint LambertEen lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 9,5 cm Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#189Een hoge vintage hospitaal vitrine in glas en metaal. Barst in de onderste glazen bodemplaat.
A high vintage hospital display case in glass and metal. Crack in the lower glas plate.No longer availableDim. 80 x 40 x 180 cmEstimate: € 220 / 360 -
#29Een rond design bijzettafeltje van glas en metaal.
A round design side table made of glass and metal.No longer availableDim. 57 x Ø 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#149Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#66"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
"The dance", Aubusson (France), ca. 1700. Purchased at the auction of the Palace of Fine Arts Brussels in 1970. Excellently restored.No longer availableDim. 285 x 390 cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#102Een Empire-stijl bureau met 5 laden en groen lederen blad.
An Empire-style desk with 5 drawers and green leather top.No longer availableDim. 150 x 75 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#41Jan StobbaertsPeriod: 1838 - 1914"Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 152 x 163 cmEstimate: € 700 / 1000