#171Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#144Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#123Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
#107
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 350 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#106
#176Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#192
Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
A vintage desk lamp in gold-plated metal and brown plastic.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#164Val Saint Lambert
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Flute model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#66
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
#133Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
#145Val Saint Lambert
#29
Een rond design bijzettafeltje van glas en metaal.
A round design side table made of glass and metal.No longer availableDim. 57 x Ø 54 cmEstimate: € 80/120