#79Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#19
#14
Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 86 x 69 x 58 cmEstimate: € 50/100 -
#149Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#98
Een metalen fichekast met 25 laden.
A metal filing cabinet with 25 drawers.No longer availableDim. 92 x 49 x 104 cmEstimate: € 150/300 -
#127Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
#190
Een vintage medisch nachtkastje op wielen in glas en metaal met bijbehorende glazen kommen.
A vintage medical bedside table on wheels in glass and metal with matching glass bowls.No longer availableDim. 60 x 39 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#103
Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#176Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#145Val Saint Lambert
#23
Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250/350