Similar lots by type
-
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120/160 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#10
Twee ringen van 18 karaats geel goud, waarvan één in de vorm van een hand.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une en forme d’une main.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 80/120 -
#648
Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.
Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#52Félix SauterPeriod: 1881-1963
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des Dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#246
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#665
Tien kleine en grote sjaaltjes van verschillende merken.
Dix petits et grands châles de marques différentes.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#425
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met saffier gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux petits brillants.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 150/250 -
#802
Een paar notenhouten armstoelen in Louis-Philippestijl. Opnieuw te bekleden.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe. A recouvrir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#225
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Pond met afbeelding van Queen Victoria uit 1901.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce d’un livre représentant Queen Victoria de 1901.No longer availableDim. 13,09 gEstimate: € 280/350 -
#727Dinky Toys
“Ford Vedette”. Een miniatuurauto. No. 24X.
“Ford Vedette”. Voiture miniature. N° 24X.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#166
Mahoniehouten gondelcanapé met mooi gesculpteerd houtwerk. Tijdperk Louis-Philippe.
Canapé gondole en acajou avec boiserie joliment sculptée. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. L. 180 cmEstimate: € 200/300