Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.

Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.

Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.
Dim. 128 x 66 cm
SKU: 2706170349.
Category: Meubel.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #786

    Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.

    Une table avec rallonges à pieds cambrés.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #629

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782

    Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.

    Une petite vitrine en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #800

    Een voetbankje.

    Une repose pieds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #795

    Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.

    Deux chaises en chêne style régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.

    Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #764

    Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.

    Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #805

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Gasparucci Italo

    Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
    No longer available
    Dim. 73 x 199 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #788

    Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.

    Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #606

    Een verguld metalen console met glazen blad.

    Une console en métal avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #785

    Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.

    Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #770

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #780

    Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.

    Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #14

    Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.

    Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #799
    Franc Ertinger

    “Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.

    “Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.
    No longer available
    Dim. 23 x 13 cm 23 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361
    Liebig

    Een 170-tal Franstalige chromo’s. Eind XIXe - begin XXe eeuw.

    Un lot de ± 170 chromos françaises. Fin XIXième siècle - début XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #737
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug open.

    Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Série Rouge. Première édition, 1949. Usure, mais complet. Dos ouvert.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 11,30 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #459
    Jef Vaes

    “4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.

    “4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 199 x 298
    Estimate: € 70 / 120
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #539

    “Gestileerd landschap met bomen”. Olieverf op paneel.

    “Paysage stylé et arbres”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 88 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,62 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More