#240
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180 / 240 -
#306J. B. Everaert à Bruxelles
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27
#273
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200
#382
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#70
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
#3
Een kleine kist van zwartgelakt hout.
#168
#167
Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.
#129
“Woonwagens in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: V. Rijlaarsdam.
"Roulottes en hiver". Huile sur panneau. Porte la signature: V. Rijlaarsdam.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 350 -
#324
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#10
Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#383
#74
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#5Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#327
Een paar Windsorstoelen. Omstreeks 1900.
Deux chaises Windsor. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200