Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahonihouten meubeltje in vier niveaus met gedraaide stijltjes en met een lade bovenaan.

Een mahoniehouten meubeltje in vier niveaus met gedraaide stijltjes en met een lade bovenaan.

Un petit meuble en acajou en quatre niveaux , avec pieds tournés et un tiroir.
Dim. h: 102 cm
SKU: 0603180046.
Category: Meubel.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649

    Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.

    Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #235

    Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.

    Une console avec un miroir, style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)
    Estimate: € 200 / 240
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #609

    Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.

    Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 207 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #248

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.

    Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #593

    Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.

    Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.

    Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.

    Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.

    Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.

    Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #832

    Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.

    Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #821

    Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.

    Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #151

    Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.

    Un vase Art Déco rare. Marque: BOCH. D. 1374.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #566

    Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.

    Une armoire à deux portes, style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    “Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.

    ”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #794

    Een serie van zes gesculpteerde stoelen in Henri II-stijl met gecanneleerde stijlen en poten en versierd met bladeren.

    Une série de six chaises sculptées, style Henri II, pieds cannelés et décoration de feuilles.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #193

    Een paar vazen van Sèvresporselein met handgeschilderde classicistische decors in cartouches op kobaltblauwe fond. Met verguld bronzen monturen en voet. XIXe eeuw. De decors gesigneerd. Gemerkt en genummerd. Gemonteerd als lampen.

    Deux vases en porcelaine de Sèvres à décor en cartouche fait à la main sur fond cobalt bleu. XIXième siècle. Les décors sont signés. Portent une marque et sont numérotés. Montés en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #199
    James Ensor

    “De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.

    ”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la planche
    No longer available
    Dim. 9,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #358

    Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.

    Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #835

    Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #321

    Een jongetje en een meisje van brons op voetstuk in Lodewijk XV-stijl.

    Un jeune homme et une jeune fille en bronze sur socle, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19

    “Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.

    “Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More