#405MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
#480Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
#541Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
#29Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Zuiders landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd met potlood.
Paysage du Midi”. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 16 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
#508Drie stuks Afrikaans ivoor.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
#490Een lot van vijf borden van Imariporselein.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50 / 80