#108
“Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#293
“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#172J. Devuyst
“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/100 -
#306
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#665
Een halllantaarn van van paars glas in messing.
#705
Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
#175
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100/1300 -
#311
Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#131
Zilveren handtasje met emaillen rand.
#383
#430
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35