Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.

A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.
Dim. 15 x 11 cm
SKU: 2701260123.
Category: AntiekSpiegelMessingXIXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 150 / 200
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #71
    Christofle France

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #101
    Gerritsen, Zeist

    Een massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen. 9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek. 5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).

    A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen. 9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils. 5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives).
    Place a bid ›
    Dim. 999‰
    Estimate: € 8000 / 10000
  • #103
    Christofle France

    Een vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.

    A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 23 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #78

    Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.
    Place a bid ›
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #93
    Christofle France

    Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.

    A set of 7 silver-plated metal side plates, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #577

    Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.

    Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 35
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Limoges

    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm(zonder sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).

    Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #281
    Longwy, France

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #187

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    10 diverse munten en penningen: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgissch Olympisch Comité “Montreal 1976”, Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympische Spelen München 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, “Hercules” 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UNO Jaar van de Vrouw 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.

    10 diverse coins and tokens: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgian Olympic Committee "Montreal 1976", Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympic Games Munich 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 years of independence 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, "Hercules" 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UN Year of the Woman 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 140 / 200

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.