Similar lots by type
-
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100/120 -
#281
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120/200 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80/100 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300/500 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#762
Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.
Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/260 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#396
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Un piédestal balustre en chêne.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#432
Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.
Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200/1400 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#289F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400/500 -
#130
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 900/1000 -
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#674Joseph Dirk Uittenbogaard
“Waterlandschap met eenden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial et canards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#393
Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 650/750 -
#282Willy Duyn
“Rokende man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Fumeur”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#242
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100/120 -
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20/25 -
#489Vonk
“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300