Similar lots by type
-
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#793
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600 / 700 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320 / 380 -
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140 / 160 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320 / 400 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60 / 100 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#89Ernest Rancoulet
“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220 / 280 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460 / 500 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26 / 30 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600
Other lots in this auction
-
#770
Een tuinset van grijsgepatineerd metaal en gevlochten kuststof, bestaande uit twee stoelen en een tafeltje. De tafel met een aardewerken blad.
Garniture de jardin en métal à patine grise et plastique canné comprenant deux chaises et une petite table à tablette en faïence.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#304Weyers
“Drie jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Trois chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#345
Twee ringen van 18 karaats geel goud waarvan één bezet met een halfedelsteen.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une sertie d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 150 / 200 -
#514L. De Coninck
“Straatzicht”. Acryl op paneel. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Acrylique sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692
“Vrouw in een berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gemonogrammeerd GJ.
“Femme dans les montagnes”. Aquarelle sur papier. Signée et monogrammée GJ.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#806
Een koperen luchter met acht armen geïnspireerd op de Empirestijl.
Lustre en cuivre à huit bras. Style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#618Corgi Toys #336
James Bond’s Toyota met oorspronkelijke doos en personages.
La Toyota de James Bond dans la boîte d’origine et avec personnages.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#3
Een model van een vuurtoren van kunststof. Letsel bovenaan.
Modèle en plastique d’un phare. Dégât.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#667Dinky Toys
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Met patiënt.
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Avec patient.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#769
“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.
“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.No longer availableEstimate: € 22 / 26