#57Pierre CardinEen handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#395Een lot van drie bonten stola’s en een mof. O.a. Vos, wasbeer en nerts.
#458Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
Boîte à chapeau en bois aux sangles en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#201Een paar Napoleontische vazen van polychroom porselein in Empirestijl. Rondom Napoleon en zijn generaals op het slagveld te Jena, gesigneerd H. Desprez. Groene fond, met vergulde motieven, op de hals een keizerlijke adelaar, op de voet een N in een lauwerkrans. Oren in de vorm van gestileerde zwanen van verguld brons, basement eveneens van verguld brons. Deksel binnenin gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres en Iéna 1806. Einde XIXde eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases Napoléoniens en porcelaine polychrome de style Empire. Sur la panse Napoléon et ses généraux sur le champ de bataille de Iéna, signés H. Desprez. Fond vert aux motifs impériaux dorés, l’aigle sur le col, un N aux lauriers sur le piédouche. Anses en forme de cygnes stylisé en bronze doré, base également en bronze doré. Dans un couvercle la marque de la Manufacture Impériale de Sèvres et l’inscription “Iéna 1806”. Fin du XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#531Twee vazen van Satsuma aardewerk, waarvan één omstreeks 1900. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de Satsuma dont un vers 1900. Les deux avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658“Guan Yu”. Een Chinees beeldje van brons.
#800EnicarEen roestvrij stalen automatische herenhorloge.
#652“Geisha op een olifant”. Gouache op zijde. China, recent werk.
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
#557Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.
Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#411Een mammoetkies.
Un molaire de mammouth.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#539N. Van Zeeland“Een kanaal bij het ochtendgloren”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1920
“Canal au petit matin”. Pastel sur papier. Signé et daté 1920.No longer availableDim. 57 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
#55Een vijf rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en bolletjes.
Collier aux cinq rangées de perles, perles alternants et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450