Similar lots by type
-
#57Pierre Cardin
Een handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#395
Een lot van drie bonten stola’s en een mof. O.a. Vos, wasbeer en nerts.
Lot de trois étoles en fourrure et un manchon. Renard, vison et raton laveur.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#458
Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
Boîte à chapeau en bois aux sangles en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#524A. Schrub
“Rennende paarden”. Olieverf op polyester. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur polyester. Signé.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#470Omega
Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#412
“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#124A. Sobbelaerts (?)
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#269
“Romantisch landschap met koeien”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique aux vaches”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#24
Een verzilverd metalen bestek voor zes personen in etui. We voegen er een sauslepel en zes eierlepeltjes van Wiskemann aan toe.
Couvert en métal argenté pour six personnes dans un étui. Nous ajoutons une cuillère à sauce et six cuillères à oeufs de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#507
Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150/220 -
#471
Twee zittende Thaise Boeddha’s van brons.
Deux Bouddha assis sur une fleur de lotus. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#83Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#705
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met initialen en met één diamant van ± 0,20 ct (te herstellen).
Bague en or blanc et jaune 18 ct aux intiales et sertie d’un diamant de ± 0,20 ct. A réparer.No longer availableDim. 9,79 gEstimate: € 200/300 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#437
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240