Other lots in this auction
-
#50Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#63Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#441Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
Deux livres en relation avec la Seconde Guerre Mondiale:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. Londres, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. Londres, 2000.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#721Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Interieurstilleven met groenten, een olielamp, een terrine en een kruik op een tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, légumes, une lampe à huile, une terrine et une cruche sur une table. Huile sur toile Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Twee kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Eén zonder slinger en één zonder sleutel.
Deux petits coucous en bois et plastique. un sans balancier et un sans clé.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#712Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage fluvial hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 8,19 gEstimate: € 1400 / 1600

