Other lots in this auction
-
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#809Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60 -
#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
Un tapis mural mécanique. Avec certificat.No longer availableDim. 295 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#851Een lot kleine klokjes, waarbij vijf met handbeschilderde houten wijzerplaten en één klokje met een decor van M. I. Hummel. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de petites pendules, dont cinq à cadrans en bois peints à la main et une pendule à décor par M.I. Hummel. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180

