#643Astra
Een microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
Microscope dans son étui en bois. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#132
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#582
Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.
#637
Een kaligrafisch penseel met handgreep van rood mineraal en hout.
#333
Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
#328
#426
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#86
Une table d'appoint en placage de noyer avec un tiroir et décorée de motifs de méandres grecs.No longer availableDim. 73 x 60 x 42 cmEstimate: € 160/180 -
#73
Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#90
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,89 ct. EVS1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950/1100 -
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#317
Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50