Similar lots by type
-
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#783Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.
Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#764Val St. Lambert
Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#788Swarovski
Twee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.
Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.No longer availableDim. 4,5 - 5,5 cmEstimate: € 15/25 -
#395
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150 -
#631
Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#380
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#375
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#396Val St. Lambert
Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.
Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.No longer availableDim. Ø: 16 en h: 12 cmEstimate: € 15/20 -
#700Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70/100 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#769
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#768
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#781Val St. Lambert
Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20/25 -
#621
Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#258Val Saint-Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/120 -
#397
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600/650 -
#705Swarovski
“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#766Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40/60 -
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#773Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#789
Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 40 cm Ø 50 cmEstimate: € 50/60 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320/360 -
#565
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#361
Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30/50 -
#120Schaffhausen Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 58,67 gEstimate: € 700/900 -
#262Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#469Jean BilquinPeriod: °1938
“compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/70 -
#170
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450/550 -
#605
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250