Similar lots by type
-
#356Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#788SwarovskiTwee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.
Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.No longer availableDim. 4,5 - 5,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#705Swarovski“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#783Val St. LambertEen art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.
Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#769Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Val St. LambertEen zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.
Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.No longer availableDim. Ø: 16 en h: 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#609Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#380Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#330Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#375Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#764Val St. LambertZes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#360Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#781Val St. LambertTwee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#700Swarovski“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70 / 100 -
#631Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#768Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#395Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#258Val Saint-LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#796Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#650Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#742Twee doosjes, waarbij één zwartgelakt met inlegwerk van koper en parelmoer en het ander in de vorm van een boek.
Deux boîtes, dont une à incrustations en cuivre et nacre, l’autre en forme de livre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#665Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452Hisao“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Degusserie“Napoleon te Sint-Helena.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
”Napoléon à St. Hélène”; Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#231De avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin. (bevat De tank, Het geprefabriceerde huis, De erfenis, Radar de Robot). Ed. Dupuis, 1949.
”De avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot” par Franquin. ( De tank, Het geprefabriceerde huis, De erfenis, Radar de Robot). Ed. Dupuis, 1949.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#529Goswin“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.No longer availableDim. 50 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#407Een rood koperen samovar met messingen monturen en houten handvatten.
Un samovar en cuivre rouge, montures en laiton et bois.No longer availableDim. H: 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#313Twee handgemaakte oude poppen.
Deux anciennes poupées faites main.No longer availableDim. l: 50 & 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Een kleine butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un petit miroir major d’homme avec encadrement en patine dorée.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 180

