Similar lots by type
-
#136Jarnost Gause
“De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#671
Twee vazen van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw. Kleine randschade achter aan de bovenkant.
Deux vases sculptées en ivoire. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petit dégât à l’arrière du bord supérieur.No longer availableDim. H 65 en 63 cmEstimate: € 240/340 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.
Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 40/50 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260
Other lots in this auction
-
#631
Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#313
Vier glazen, drie champagnecoupes en zes schaaltjes van geslepen kristal in diverse kleuren. Met bijpassende karaf.
Quatre verres, trois coupes à champagne et six petits plats en cristal taillé de couleurs différentes. Avec carafe assortie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#685
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300 -
#577
Een groot bord van Imariporselein.
Grand plat en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 20/25 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150/200 -
#519Leo DutoyPeriod: °1938
“Chimpansee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chimpanzé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#4
Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#344J. Wolter
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 68 x 76 cmEstimate: € 120/160 -
#470Omega
Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#292P. Boelens
“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#223
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 128 cmEstimate: € 40/60