Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Marie-Thérèseluchter met vijf dubbele lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

Een Marie-Thérèseluchter met vijf dubbele lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

Lustre Marie-Thérèse à cinq lumières et décoré de pendeloques en cristal.
Dim. h: 100 cm
SKU: 1003200791.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #791
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #165

    Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.

    Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.
    No longer available
    Dim. 104 x 135 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #335

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #755

    Een lot boeken en reproducties met betrekking tot Antwerpen. Waaronder ‘De Antwerpse Tram 1873 - 1979’.

    Lot de livres et de reproductions concernant Anvers. Dont “De Antwerpse Tram 1873-1979”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    Een zeeschildpadschild. Slijtage.

    Carapace d’une tortue de mer.
    No longer available
    Dim. 62 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #142
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Anvers anno 1985”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #635

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #459
    Dali

    “Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.

    “Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #297
    Alpaca

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.

    Couvert pour 12 personnes en métal argenté de style Louis XV. Quelques petites fourchettes et cuillères manquent. Nous ajoutons 12 petits fourchettes et 6 cuillères à moka en métal doré, ainsi que trois couteaux et deux fourchettes en métal argente à motifs différents. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #163

    Een serie antieke tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. Diverse pastorale en landschapsdecors. Eén met dubbele mangaankleurige rand. Eén gebroken.

    Suite de carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. Différents décors pastoraux et aux paysages. L’un avec bords manganèses, un autre cassé.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #612

    Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.

    Trophée de chasse d’un faon avec crâne. Pologne, 1992.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #565
    Société Belge Radio-electrique

    Een radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.

    Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #538

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt ABG Made in Germany en genummerd 1352/55.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque ABG, Made in Germany et numéro 1352/55.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More