Other lots in this auction
-
#46
Poppenwagen van metaal en leder, naar fin de siècle-voorbeeld.
Voiture de poupée en métal et cuir. D’après un exemple de la fin du siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu gris, bouche fermée. Vêtement ancien. Sans marque.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/120 -
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
Aigle en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#112
Russische icoon met centraal de Verrijzenis van Christus met daar rond het leven van Maria. XIXe eeuw.
Icône russe représentant la vie de Marie entourant la Résurrection du Christ. XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 47,5 cmEstimate: € 600/1000 -
#399
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#215
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300/500 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800/2200 -
#48
Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#469
“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#585LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400