#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#429“Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#172Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.
"Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 200 / 300 -
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
"Elephant". Large format photo print on plexiglass.No longer availableDim. 148 x 100cmEstimate: € 175 / 225