#251Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
A lot of 2 Art Deco Bohemian crystal cut liqueur sets. 1 set includes 6 glasses and 1 decanter, missing stopper. And 1 set with 2 glasses and decanter. All with concentric decoration.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#97Raymond ChevalierEen zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
#605Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 9,17 g m: 53.Estimate: € 900 / 1000 -
#410WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#81De Hoorn des Overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een putto gedragen.
The Horn of Plenty. A buffalo horn adorned with a ram's head and gilded bronze ornaments, carried by a putto.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat
An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate.No longer availableDim. 8,70 g m: 57.Estimate: € 2000 / 2200 -
A celadon statue of a Thai elephant on a wooden base. Signed on the bottom on the inside.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 60 / 80