#332Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#654Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#2Albert Geudens“Interieur met trap”. Een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd A. Geudens en ‘épreuve d’artiste’.
"Interior with staircase." An colored etching, signed outside the plate A. Geudens and labeled 'épreuve d'artiste'.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
A spherical vase, Boch Freres La Louviere by Raymond Chevalier. Hand-painted with a floral design.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#141Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
A pair of wall plaques made of white marble, featuring images of 'Galba Augustus' & 'Divus Augustus'.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 700 / 800