#258Val Saint LambertEen set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small.No longer availableDim. H: 17 & 18.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#545Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,80 g m: 56.Estimate: € 380 / 450 -
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
#2Albert Geudens“Interieur met trap”. Een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd A. Geudens en ‘épreuve d’artiste’.
"Interior with staircase." An colored etching, signed outside the plate A. Geudens and labeled 'épreuve d'artiste'.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#21CapodimonteEen vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x Ø 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250