#392Een set hoornen des overvloeds in messing en hoorn.
A set of cornucopia in brass and horn.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
#453Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand en één haarsheur. Eind 19e eeuw.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with floral decoration, on a wooden carved base. Some flakes on the lid rim and a hairline fracture. Late 19th century.No longer availableDim. 46 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#615Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.No longer availableDim. 63 stuksEstimate: € 80 / 120 -
#95Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#399Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 douanepet.
A lot of 2 Canadian headgear items, including 1 RCMP straw hat, marked "The Lawman, Genuine Milan" and 1 customs hat.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 60 / 80