#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#287Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
#634Jef LambeauxEen vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
#461Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
A patinated Tibetan copper and white metal repoussé gau or portable shrine. Various animals decorated in the design with a central viewing window and tsatsa. In a padded pouch.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#441Een gietijzeren tuinvaas.
A cast iron garden urn.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120