#346Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat.No longer availableDim. 61 x 59 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#617Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#359Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base.No longer availableDim. h 20Estimate: € 40 / 60 -
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#223Jef Lambeaux“Damesbuste”. Een bronsgepatineerd beeld in plaaster, getekend Jef Lambeaux.
"Female bust." A bronze-patinated plaster sculpture, signed by Jef Lambeaux.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180