#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
A wooden sculpture of Buddha on a lotus flower. Mounted on a wooden base.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 80 / 120