#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#576Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. 2,82gNo longer availableDim. 2,82gEstimate: € 400 / 450 -
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#104Robert ColotPeriod: 1927-1993“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#619A TakxPeriod: 1872-1953“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cows and bull in the stable." A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120