Other lots in this auction
-
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#221Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#372Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#463Een juwelendoosje van ivoor met messingen scharnier en met initiaal PFR in het deksel.
Un coffret à bijoux en ivoire avec charnière en laiton et initial PFR dans le couvercle.No longer availableDim. 9,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.
Deux grands et un petit vase en cristal taillé rouge doublé. Le plus petit marqué du Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 7; 18 & 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#729Opsomer“Kaaizicht in de binnenstad.” Ets op papier. Genummerd: 93/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#574Henk PeetersEen blinddruk in de stijl van de Zero. Draagt handtekening en ‘e.a.’
Gaufrage dans le style de Zero. Porte une signature et E.A.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#460Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.
Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 250 / 350 -
#8Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850

