#786Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#357Een lampje met glazen kap. Art deco stijl.
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#694F. Eyskens“Winterzicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver avec arbre. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een gefineerde notenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met zes stoelen en twee buffetkasten met marmeren blad, waarbij één met spiegel en één met opzet met spiegel en glazenkastjes.
Une salle à manger en noyer plaqué composée d'une table avec six chaises et deux buffets en marbre, une avec miroir et une avec miroir et petites vitrines latérales.No longer availableDim. 177 x 170 x 60 en 160 x 140 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en een cachetring met initialen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une bague à cachet aux initiales.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 240 / 300 -
#404Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
#456Een Georgian armstoel van gesculpteerd notenhout.
#461GoldimariEen cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Un cache pot en porcelaine japonaise multicolore décoré de fleurs, pivoines et faisans d'or. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cm; h: 21 cmEstimate: € 50 / 60