#35
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/250 -
#292
“Personages en klein vee bij een kerkruïne in een bergrijk landschap met riviertje”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Op te frissen.
Personnages et petit bétail près d'une ruine d'église dans un paysage montagneux avec une rivière . Huile sur toile. Aucune signature. XIXème siècle. À rafraîchir.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#520
#147
“De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.
Le petit violoniste . Statue en bronze d'après Auguste Moreau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#701
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#618‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#304
“Portret van een edele dame”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.
Portrait d'une noble dame . Huile sur panneau. XIXème siècle. Remplacer le vernis.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#269L. Rousseaux
“De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.
La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#754
Drie roodgelakte metalen lampen.
#332Jaak Van Dijck
“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#148
#523
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 200/240