Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
Dim. 11 x 25 x 39 cm
SKU: 0503240677.
Category: Marmer.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #677
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

    A pedestal table with a marble top and bronze fittings in the shape of garlands.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.

    A pedestal in gold-colored plastic with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 98 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147
    Jean De Roncourt

    Een art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.

    An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.
    No longer available
    Dim. h 56 x l 90 x b 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67

    Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.

    A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #604

    Een zuil van zwart geaderd marmer.

    A column of black veined marble.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #78

    Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door Ionische zuilen.

    A pair of storm lamps made of marble, metal, and glass. Supported by Ionic columns.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #651

    Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.

    A set of two column-shaped lamp bases in marble and bronze.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303

    Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.

    An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.
    No longer available
    Dim. 23 x 55 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.

    A Chinese pedestal of carved hardwood with a pink marble top.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    “Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.

    "Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.

    A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.
    No longer available
    Dim. 103 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    “De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.

    "The Arabian Rider". A bronze patinated figure on a marble base. After Antoine Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 62 x 21 x 70 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en sterk geaderd arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engel en twee leeuwen. Bijgestaan door twee kandelaars op klauwpoten met vier lichtpunten. XIXe eeuw.

    A three-piece gilt bronze and veined marble clock set, including a pendulum decorated with an angel and two lions. Accompanied by two candle holders on claw feet with four light points. 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #236

    Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.

    A wooden carved console with a marble tabletop.
    No longer available
    Dim. 100 x 144 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #307

    Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)

    Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #687
    Cerabel Porcelaine de Baudour

    Een paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of multicolored porcelain trays with a floral design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.

    A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #438

    Een lot uit speksteen gesculpteerde beeldjes van 2 Chinese dames en een vaasje met floraal decor, allen op sokkel.

    A lot of two carved soapstone figurines of Chinese women and a vase with floral decoration, all on a base.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.

    A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.
    No longer available
    Dim. 140x68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een bijzettafeltje met gesculteerde poten en wortelhouten blad.

    A side table with sculpted legs and a burr wood top.
    No longer available
    Dim. 55.5 x 44 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Karel Van Vlaanderen

    ‘Interieur’, olieverf op doek, gesigneerd Karel Van Vlaanderen en gedateerd 1973.

    'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #497

    Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.

    A precolumbian terracotta figurine. Mexico, around 400 AD.
    No longer available
    Dim. 21 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #114
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    “Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More