Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een marmeren klokstel met koperbeslag.

Een marmeren klokstel met koperbeslag.

Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.
Dim. h 33 cm
SKU: 3005170224.
Category: Klokstel.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #587

    Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222

    Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #634

    Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #737

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.

    Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #685

    Een paar Lodewijk XV fauteuils met naaldwerk.

    Deux fauteuils Louis XV avec tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #424

    Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.

    Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #378
    Val St. Lambert

    Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #461

    Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.

    Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #660

    Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir sculpté style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    Een lot van zes oude spellen. Waaronder ‘The visible man’.

    Un lot de six jeux de société. “The Visible man”, etc...
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #379
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14

    Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.

    Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.
    No longer available
    Dim. 6 x 9 & 15 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175

    Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,36 ct. en een Zwitserse topaas van ± 7,57 ct.

    Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,36 ct et d’une topaze suisse de ± 7,57 ct.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #502

    Een Indische tangka op zijde met een Rash Leelascène.

    Tangka Indien sur soie, scène Rash Leela.
    No longer available
    Dim. 39 x 107 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #472

    “Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.

    “Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More