Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een marmeren klokstel met koperbeslag.

Een marmeren klokstel met koperbeslag.

Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.
Dim. h 33 cm
SKU: 3005170224.
Category: Klokstel.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634

    Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #222

    Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #298
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543

    Twee Chinese juwelenkastjes met jade plaquettes en koperen beslag. In twee niveaus.

    Deux coffrets à bijoux chinois avec plaquettes en jade et montures en cuivre. En deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 29 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #526

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 266 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.

    “Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118

    Drie stuks zilver waaronder een doosje, een ovale en rechthoekige borstel.

    Trois pièces en argent dont une boite et deux brosses.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #493

    Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #491

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.

    Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.
    No longer available
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267
    Kaiser

    Een arend van monochroom wit biscuit op houten sokkel. Gemerkt. Met certificaat.

    Un aigle en biscuit blanc monochrome sur socle en bois. Avec marque et certificat.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van schildpadden met een kap in glas en lood, eveneens met schildpadden in het decor.

    Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.
    No longer available
    Dim. h: 50
    Estimate: € 50 / 60
  • #255

    Davo. Een postzegelalbum “Boudewijn I” met postfrisse zegels (1935-1992) uit België en andere landen.

    Davo. Album de timbres-poste “Baudouin I” contenant des timbres non oblitérés (1935-1992) de la Belgique et d’autres pays.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #231

    Een bronzen gestileerd hoofd naar Modigliani.

    Tête stylisée en bronze d’après Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More