#222Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#728Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.
#587Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100
#543Twee Chinese juwelenkastjes met jade plaquettes en koperen beslag. In twee niveaus.
Deux coffrets à bijoux chinois avec plaquettes en jade et montures en cuivre. En deux niveaux.No longer availableDim. h: 21 & 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#118Drie stuks zilver waaronder een doosje, een ovale en rechthoekige borstel.
Trois pièces en argent dont une boite et deux brosses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#493Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#491Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
#267KaiserEen arend van monochroom wit biscuit op houten sokkel. Gemerkt. Met certificaat.
Un aigle en biscuit blanc monochrome sur socle en bois. Avec marque et certificat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575Een bronzen lampenvoet in de vorm van schildpadden met een kap in glas en lood, eveneens met schildpadden in het decor.
Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 50 / 60 -
#255Davo. Een postzegelalbum “Boudewijn I” met postfrisse zegels (1935-1992) uit België en andere landen.
Davo. Album de timbres-poste “Baudouin I” contenant des timbres non oblitérés (1935-1992) de la Belgique et d’autres pays.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#231Een bronzen gestileerd hoofd naar Modigliani.
Tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140 / 160