Similar lots by type
-
#634Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#587Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#728Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#45Een 18 karaats geel gouden broche bezet met één robijntje.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un petit rubis.No longer availableDim. 4,89 gEstimate: € 150 / 200 -
#301Een gietijzeren wandfonteintje, versierd met een Bacchushoofd.
Une fontaine murale en fonte, tête de Bacchus en décoration.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een lot van vier verschillende blikken speelgoedauto’s.
Un lot de quatre voitures miniatures en tôle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#362Ch. Demets“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124L. De Belser“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte, Fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Jules HereauPeriod: 1839 - 1879“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec vaches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 76 cmEstimate: € 250 / 350 -
#635Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.
Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 280 / 360 -
#445Een serveerschaal in art nouveaustijl van koper met twee aardewerken stolpen, versierd met een bloemenmotief.
Plat de service de style art nouveau en cuivre à deux cloches en faïence à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128Een bureaustel van hardhout en ivoor met inktpotjes en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en bois exotique et ivoire, et un buvard.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#553Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#725Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 80

