Similar lots by type
-
#587Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#634Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#728Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#77“Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee groepjes van meerkleurig porselein.
“Femme à la mandoline et enfant” et “ Garçon au violon”. Deux groupes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294P. Van Mechelen“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#495Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.
Tirelire en fonte peinte en forme de squelette aux yeux globuleux.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.
Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#481Een sierstuk van smeedijzer met een coupe van gesatineerd mauve glas.
Une pièce en fer forgé avec une coupe en verre mauve satinée.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 130 / 140 -
#763Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.
Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#295Een groot lot zakdoekjes met handgekloste boorden en telkens één hoekje, sommige met lintkant. ±230 stuks.
Grand lot de mouchoirs aux bordures et un coin en dentelle faite main. Certains à dentelle au ruban. ± 230 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#451Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.
Trois petits et un grand heurtoirs dont trois en forme de tête de lion et un en forme de tête de femme classique.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableEstimate: € 40 / 50

