#377Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#288
Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
#165
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200/250 -
#507
#433Goebel, Germany
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 32 en 21 cmEstimate: € 100/150 -
#441
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
#622Van Maldeghem
“Paysage romantique”. Huile sur panneau. Signée en bas à droite. XIXème siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
#690Goebel, Germany
#263
Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60