#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
#704Marcel Louis Baugniet“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#598“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320 / 400 -
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#547Drie bakelieten potjes van Ebena, waarbij één getooid met een hoofd van een indiaan. Deels verguld.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600