#691Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#587Anne Van Canneyt“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Jimmy ChooEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#399Een gekleurde aardewerken schotel met een stermotief. Frankrijk XVIIIde eeuw. Een barst.
Plat en faïence polychrome décoré d’une étoile. France, XVIIIe siècle. Un éclat.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#396Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158Een antieke donderbus met notenhouten kolf en messingen details. XIXde eeuw.
Tromblon ancien à crosse en noyer et aux détails en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44M.I. HummelVier jaarborden van porselein. Onderaan gemerkt.
#226Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#779Maria Rombouts“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92“Zeilboten”. Olieverf op paneel (?). Zonder signatuur.
“Voiliers”. Huile sur panneau (?). Sans signature.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#319Marcel Vaes“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80