Similar lots by type
-
#214
“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
-
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
-
#163
Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
-
#302
Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
-
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
-
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
-
#299
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle. -
#551
Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
-
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
-
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
-
#213
“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#211
“Res Atronomica en Ars Medica”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
-
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
-
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
-
#181Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oude massief eiken verstelbare schildersezel die toebehoorde aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
-
#253
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
-
#215
“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#218
Een Gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
-
#212
“Architectura en Sculptura”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#350FE Roskopf
Een lot van 2 Roskopf zakhorloges, beide verso gemerkt. 1 met klein barstje in de wijzerplaat.
-
#581
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
-
#267Karl Palda
Een lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
-
#459Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Geabstraheerd landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
-
#649
Een grote koro van Chinees porselein naar Satsuma voorbeeld. Los voetstuk, grote fo-hond op het deksel, oren in de vorm van draken.
A large incense burner of Chinese porcelain in the style of Satsuma. Separate base, large foo dog on the lid, ears in the shape of dragons. -
#160
Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold 18kt necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#643Satsuma
Een Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Satsuma incense burner with foo dogs and figurative decoration. Marked on the bottom. -
#284Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100. -
#420Jacob Zech Original
Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#98
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
"L'Ancetre". A bronze cast statue on a marble base, after Auguste Moreau. -
#161
Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elks. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.