Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massief eikenhouten commode met 3 lade. Versierd met  gesculpteerde bladeren en bloempotten het decor. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.

Een massief eikenhouten commode met 3 lade. Versierd met gesculpteerde bladeren en bloempotten het decor. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.

A solid oak chest of drawers with 3 drawers. Decorated with carved leaves and flowerpots. France, Louis XVI period.
Dim. 99 x 127 x 53cm
SKU: 2609230475.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #213

    Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.

    A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #75

    “La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.

    "La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.
    No longer available
    Dim. 21 x 27cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.

    Armchair made of walnut wood in the Louis XIII style.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #684
    P.J. Redoute

    Een set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.

    A pair of 2 engravings of flowers by Pierre Joseph Redouté.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een paar driepotige kandelaars in brons met bal-en klauwpoten en gesierd met cherubijnhoofdjes.

    A pair of three-legged bronze candlesticks with ball and claw feet, adorned with cherub heads.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #540

    Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.

    A 14 karat yellow gold ring set with one central solitaire diamond of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #632

    “Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.

    "Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.

    A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 71 x 71
    Estimate: € 60 / 80
  • #501
    Ignace Maes

    “Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89

    “Young man in the waves.” Mixed work of terra cotta and metal. Signed and dated '89
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #613

    Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.

    A lot of 3 brass procession lamps, 2 of which have a wooden base.
    No longer available
    Dim. 48cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #369

    “Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.

    "Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123
    C. Plath, Hamburg

    Een sextant van fabrikant C. Plath uit Hamburg in zijn originele houten koffertje. Gefabriceerd in 1957.

    A sextant by manufacturer C. Plath from Hamburg in its original wooden case. Manufactured in 1957.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More