#128
Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#762
‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
'Floralia', oil on paper, signed J. Bommers and dated 1880.No longer availableDim. h 44 x b 32 cmEstimate: € 40/60 -
#290
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
#568
Een grote gietijzeren tuinvaas.
#547
Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20/25 -
#620
Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#692Marie-Rose Coenegrachts
‘Zicht op het meer achter de kerk’, olie op doek, gesigneerd M.R. Coenegrachts.
#212
“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
#438
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#145
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.