Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en   bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en   bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en   bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en   bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
Dim. 176 x 151 x 59 cm
SKU: 2105240526.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #526
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.

    A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door.
    No longer available
    Dim. 66 x 56 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #286

    Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.

    A solid oak table with two extension leaves and twisted legs.
    No longer available
    Dim. 75 x 91 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546
    Mercator

    Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 191 x 41 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176

    Een chaise-longue op klauwpoten in verguld hout en met rood fluweel bekleed.

    A chaise longue on claw feet in gilt wood upholstered in red velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 105 x 173 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #706

    Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.

    An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.
    No longer available
    Dim. 168 x 105 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #476

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #412

    Een lot van 3 stolpen met hieronder religieus polychroom biscuit beelden. Jezus mist een deel van zijn hand bij het beeld met Maria.

    A lot of 3 glass domes containing polychrome religious biscuit figures. Jesus is missing part of his hand in the statue with Mary.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een massief eikenhouten Kempische vitrinekast in 2 delen met 3 deuren en 1 lade.

    A solid oak Kempische display cabinet in 2 parts with 3 doors and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 202 x 97 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #166

    Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.

    A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures.
    No longer available
    Dim. 36 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een rond houten Art Deco bijzettafeltje, met 4 uitschuifbare kwarttafeltjes.

    A round wooden Art Deco side table, with 4 sliding quarter tables.
    No longer available
    Dim. 65 x Ø 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Een xxl kandelaar in gesmeed staal met 3 niveaus voor kaarsen. Roterend kaarsendeel.

    An XXL candle holder in forged steel with 3 levels for candles. Rotating candle part.
    No longer available
    Dim. h 190 x Ø 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #515

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.

    A taxidermy coat rack in oak with 4 wild boar legs.
    No longer available
    Dim. l 119 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #666

    Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.

    A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)

    Ten long-playing records. *Miriam Makeba, "The World of.." (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (worn sleeve). "Forbidden Games" (RCA INTS 1436), Germany 1973. *Ernie Watts Quartet, "Planet Love" (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, "Third Stream" (Atlantic 940 044 Stereo), France 1970. "On Tour" (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? "Star Collection" (Midi 20 014 Stereo), Germany. *Dizzy Gillespie, "Something old, something new" (Mercury 6336 304 Stereo), Netherlands 1(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.

    A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #715

    Een notenhouten speeltafel met klapblad.

    A walnut game table with drop leaf.
    No longer available
    Dim. 78 x 80 x 41,53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591

    Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.

    A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #651

    Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.

    An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.
    No longer available
    Dim. 21 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    Diane Bogaerts
    Period: 1946

    “Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #17
    Nimy, Belgique

    Een keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.

    A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #609

    Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.

    A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon.
    No longer available
    Dim. h 77 x b 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200
    Chopard

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.

    An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.
    No longer available
    Dim. bruto: 43,60 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #95

    Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.

    A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.
    No longer available
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #193

    “Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.

    "Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More