Similar lots by type
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
-
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#248Val Saint Lambert
Een lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.
-
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
-
#228Val Saint Lambert
Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
-
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
-
#243Minton, England
“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#299
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle. -
#253
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
-
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
-
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
-
#257Karl Palda
Een lot van 8 Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons, waarvan 3 met spraydop en 5 met dop manco.
-
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
-
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
-
#487
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
-
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
-
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
-
#218
Een Gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
-
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
-
#302
Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
-
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
-
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
-
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
Other lots in this auction
-
#379
“Biddend Begijntje”. een goudkleurig plaasteren beeld van een Begijntje geknield op een kerkstoel.
"Praying Beguine": a gold-colored plaster statue of a Beguine knelt on a church chair. -
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
A midcentury table lamp with colorless crystal base. Marked with Val Saint Lambert sticker. -
#180
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Place a bid ›Estimate: € 400/450 -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostkerke in winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956
“Stilleven met Anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#658
Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain jardiniere, famille jaune, with a double-sided decoration of young ladies. Yellow background with floral motifs. Marked at the bottom. -
#274
Een lot van 3 stolpen in oud glas gevuld met devoot huisvlijt en vieux Bruxelles vaasjes met droogbloemen.
-
#150
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
-
#137A Trefoloni
“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder. -
#281
Een set van 2 verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
A set of 2 gilded bronze candlesticks carried by an angel. -
#9
Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.
The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull. -
#667
Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.
An oval chased copper cachepot carried by lion heads and supported by lion paws. Early 19th century.