Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.
Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.

Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.

A solid wood bombe secretary desk with lion's paw feet and sculpted parts with floral motifs.
Dim. 103 x 112 x 57 cm
SKU: 1911240276.
Categories: Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #276
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #201

    Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.

    A two-piece 2-door Norman oak cabinet.
    No longer available
    Dim. 227 x 55 x 163 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #188

    Een massief houten antiek schoolbankje.

    A solid wooden antique school bench.
    No longer available
    Dim. 82 x 100 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.

    A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 140 x 101 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 101 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.

    A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs.
    No longer available
    Dim. 78 x 300 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #183

    Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.

    A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #158

    Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.

    A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut.
    No longer available
    Dim. 108 x 53 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #342

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Fishing Boats at Sea”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    “Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.

    "Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161
    Solex

    Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.

    A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965.
    No longer available
    Dim. 95 x 157 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #249
    Knoc-art

    “Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.

    "Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    Jozefien Van Looy

    “Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.

    "Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.

    A marble statue of a bird of prey, circa 1920.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #233

    “Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.

    "Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

    A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    “Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.

    "Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136
    Philippe Starck Aleph

    "Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.

    "Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More