Similar lots by type
-
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#16Een deels verguld houten bijzettafeltje met glazen blad.
A partly gilded wooden side table with a glass top. -
#266Een set van 6 antieke stoelen in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en een bekleding in stof met floraal decor.
A set of 6 antique Napoleon III style chairs, black painted wood with upholstery in fabric featuring floral decor. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#336Een klassieke bijzettafel.
A classic side table. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#116Een vintage Italiaanse bar-cart met inlegwerk, extra bovenblad/dienblad toegevoegd.
A vintage Italian bar cart with inlay, additional top tray added. -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase. -
#166Colombo MobiliEen commodemet bijhorende spiegel in Regency stijl met een malachietdecor, gemerkt Colombo Mobili, in de stijl van Maison Jansen.
A commode with matching mirror in Regency style with malachite decoration, marked Colombo Mobili, in the style of Maison Jansen. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#576Een antieke Franse console met één lade in Louis XV-stijl, hout met wortelnotenfineer.
An antique French console with one drawer in Louis XV style, wood with walnut root veneer. -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels. -
#596Een bijzetmeubeltje op wieltjes, getorste poten, een valdeurtje en 2 klapbladen.
A small side table on wheels, twisted legs, a drop-down door, and 2 folding leaves. -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet. -
#66Een plantentafeltje met 2 niveaus, messing en onyx.
A plant table with 2 levels, brass and onyx. -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#218Een oude arduinen wastafel.
An old marble washbasin. -
#191Een mahoniehouten schildersezel in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
A mahogany painter's easel in Louis XV style, adorned with a rocaille at the top. -
#226Een ovalen salontafel in Louis XV-stijl, messing met onyx blad.
An oval coffee table in Louis XV style, brass with onyx top. -
#568Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.
Eight wall decorations made of black lacquered metal. -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style. -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top. -
#56Een bartrolley in Hollywood Regency stijl, messing en fumé glas.
A bar cart in Hollywood Regency style, brass and smoked glass. -
#206Een set van 2 Chesterfield lounge-zetels, hout en cognackleurig leder.
A set of 2 Chesterfield lounge chairs, wood and cognac-colored leather.
Other lots in this auction
-
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#57Christofle FranceEen set van 2 verzilverd metalen kandelaars, één arm is hersteld. Gemerkt.
A set of 2 silver-plated metal candlesticks, one arm has been repaired. Marked. -
#260Een 18 kt witgouden ring bezet met een peervormige diamant van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a pear-shaped diamond of approximately 0.60 ct. -
#141Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham. -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket. -
#11029 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g.- 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g.- 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g.- 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g.- 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g.- 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000.- 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g.- 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000
29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000. -
#20Een zilveren ketting met hanger bezet met een labo diamant van +- 1,10 ct.
A silver chain with a pendant set with a lab-grown diamond of approximately 1.10 ct. -
#151Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles. -
#61Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.
A vintage silver-plated metal nut dish, marked. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.

